PRX-T33 BEZihlová terapia

Novinka z Talianska! PRX-T33 TERAPIA je revolučná technológia remodelácie a revitalizácie dermy v celej hrúbke bez použitia injekčných techník, bez poškodenia povrchu kože, bez rehabilitačného obdobia.

Novodobý chemický peeling, ktorý sa po dlhých 10 ročných výskumoch stal certifikovaným lekárskym produktom. Jeho výnimočnosť spočíva v tom, že pôsobí v hĺbke podkožia/ dermi, kde 33% kyselina trichlóroctová aktivuje FIBROBLASTY, stavebné bunky, ktoré začnú produkovať nové kolagénové a elastínové vlákna, čím sa pleť viditeľne omladzuje. Veľkou výhodou je aj nulová regenerácia pokožky, čo znamená, že pokožka sa nebude šúpať, lúpať a nemusí sa hojiť až dva týždne po ošetrení ako býva zvykom pri klasických chemických peelingoch.

Okamžité účinky viditeľné hneď po prvom ošetrení: zjednotený tón pleti, hebká pokožka na dotyk, vyplnené jemné vrásky a pocit natiahnutej pokožky (lifting), zlepšená štruktúra, zmenšené póry/ čierne bodky, zredukovaná tvorba podkožného mazu, odstránenie jazvičiek po akné a hyperpigmentácie. Ošetrenie hĺbkovo čistí pleť, preto je vhodné aj na liečbu akné a zápalových procesov.

Pre dlhodobý efekt (cca 6 mesiacov) sa odporúča podstúpiť celú kúru, tj 4-5 ošetrení v priebehu 7-10 dní (nastavených individuálne podľa citlivosti pleti). Už po prvom ošetrení je viditeľný veľký rozdiel v štruktúre pleti, no kedže každých 21-27 dní sa obmieňa vrchná epiderma/ pokožka, mohla by sa pleť vrátiť do pôvodného stavu. Pri opakovaných, po sebe idúcich ošetrení sa zmení podkožie a pokožka , ktorá sa následne tvorí je už obnovená a omladená. Po absolvovaní kúry sa odporúča udržiavacie ošetrenie raz za mesiac/dva podľa potreby klientky.

Domáca starostlivosť je veľmi dôležitá. Týždeň po ošetrení, prípadne počas celej kúry by ste sa mali vyhýbať kozmetickým produktom, krémom a séram, ktoré obsahujú kyseliny, retinol, Vitamín C a všetko, čo môže podráždiť jemnú pleť, ktorá sa obnovuje. Vyhýbať sa treba aj olejom. Vhodné je používať ochranný faktor SPF 50, hlavne ak plánujete pobyt na slnku. Po ošetrení dostanete vhodné vzorky krémov a séra na domácu starostlivosť, ktoré vyrobila značka Wiqo zastrešujúca aj výrobok PRX-T33.

Zloženie : 33% kyselina trichlóroctová, peroxid vodíka a kyselina kójová

V oblasti kozmetológie dostal PRX-T33 veľa pozitívnych recenzií, ale aj tento liek má kontraindikácie: 

  • tehotenstvo; 
  • laktácie; 
  • SARS; 
  • chrípka; 
  • kožné choroby; 
  • otvorené rany; 
  • alergická reakcia; 
  • pustulózne choroby.

NOVINKA v omladení tváre!

EMrf FACE

Momentálne celosvetovo najžiadanejšie ošetrenie na neinvázivný kontúring tváre

+ 25 min za uvádzaciu cenu 79€