BodyForm – prístrojová lymfodrenáž s NIODE

Prečo je lymfodrenáž s prístrojom NIODE v dnešnej dobe tak potrebná? Máloktorý človek má ideálne miery a celkom vyváženú postavu. Tvar nášho tela je daný z veľkej časti geneticky a tiež životným štýlom. Usadzovanie tuku v oblasti zadku, bokov a stehien je dlhodobý proces.Keď začneme cvičiť, zväčší sa výdaj energie a telo siaha na rezervy v podobe tukových buniek. Bohužiaľ nie v problematickej partii, ale tam, kde je to pre neho najjednoduchšie. To znamená, že odoberá tuk z miest, kde sú voľné tukové bunky a kde prebieha látková výmena najľahšie (prsia, tvár, paže..) Naopak svaly, ktoré v tejto partii namáhame rastú. Kde nepotrebujeme, tam chudneme a tam kde je to žiaduce, priberáme na objeme. V najlepšom prípade zostávame na svojich mierach. Práve na tieto prípady sa špecializuje naše kozmetické štúdio ošetreniami Bodyform.

Partie, ktoré sa ošetrujú sú: brucho, stehná zpredu a zozadu, zadok, driek, boky a lýtka.

Ošetrenie trvá 45 min.

DETOX kúra obsahuje 6x ošetrení, po ktorých je telo kompletne detoxikované, zbavené škodlivín a zlepšená imunita. Tak isto viditeľne spevnená pokožka.

BODYFORM kúra obsahuje 10x ošetrení, ktoré sú pravidelné a uskutočnené do 2 mesiacov. Po kúre je telo nielen prečistené a detoxikované, no na pohľad vyformované. Podkožný tuk sa zredukuje a celulitída ustúpi. Pokožka je vypnutá a zregenerovaná.

V tomto období je vhodné, aby telo malo menší príjem energie ako výdaj, ale radikálne diéty vôbec neodporúčame!

Tak isto je nutné zvýšiť príjem tekutín/VODY počas kúry.

NOVINKA v omladení tváre!

EMrf FACE

Momentálne celosvetovo najžiadanejšie ošetrenie na neinvázivný kontúring tváre

+ 25 min za uvádzaciu cenu 79€