Kolagénové nite DS V-line

pred a po 1x aplikácií kolegénových nití

Značka DS V-LINE je prvým výrobcom kolagénových nití. Od roku 2017 začala svoju iniciatívu vo vývoji vlastných produktov v oblasti krásy.  Progresívna značka ponúka unikátny koncept profesionálnej starostlivosti pre kozmetické salóny.

DS V-LINE Protokol kolagénových nití sa používa na spevnenie pokožky. Je to ideálny prostriedok na redukciu vrások, posilnenie a vyrovnanie kožnej bariéry a odstránenie jemných liniek. Ošetrenie zabezpečí cestu obnovy, pružnosti, revitalizácie a regenerácie pokožky

Ošetrenie kolagénovými nitami DS V-LINE je neinvazívne ošetrenie bez použitia ihiel. Ošetrenie je bezbolestné a veľmi príjemné. Kolagénová niť sa aplikuje priamo do vrásky a následne sa vmasíruje. Kolagénové nite zabezpečia vyplnenie vrásky, spevnenie kože a tvorbu nového kolágenu. 

DS V-LINE Collagen Rope Protocol 
zvýši hladinu kolagénu a zabezpečí, aby potrebný kolagén zostal na rovnakej úrovni. Už po prvej aplikácii zabezpečuje redukciu jemných vrások a ich úplné otvorenie, pleť získa späť vitalitu, jas a pružnosť.

Odporúča sa ošetrenie zopakovať 1-4x podľa vĺbky vrások aby želaný efekt vydržal 6-8 mesiacov.

Kde všade sa dá DS V-LINE technika kolagénových nití aplikovať? 

〰️nasolabiálne linky 
〰️čelové vrásky
〰️vrásky tvoriace sa pod a okolo očí
〰️krk, dekolt a vrásky, ktoré sa tam tvoria
〰️vrásky na rukách
〰️na všetky druhy vrások vrátane hlbokých

Súčasťou ošetrenia je dvojfázové povrchové čistenie a masáž s prístrojom HAUT revolution.

Vysoko účinný kozmetický prístroj na omladenie pleti s rádiofrekvenciou a technológiou MMS.

Prístroj vytvára rádiofrekvenčné vlny, ktoré prenikajú do pokožky a spôsobujú jej prekrvenie. Rádiofrekvencia je charakteristická najkratšou vzdialenosťou medzi prúdom elektród.  Umožňuje prirodzený lifting a spevnenie ochabnutej kože a redukcia vrások. Rádifrekvencia nemá žiadne vedľajšie účinky a nie je bolestivá. Prehrieva hlboké alebo povrchové časti pokožky s lepším tepelným efektom a lepšíme výsledkami.

EMS (elektrická stimulácia svalov)

Používa sa na aktiváciu buniek, stimuláciu kolagénu a zlepšenie elasticity pleti. Unikátny prúd EMS Haut Revolution dokáže aktivovať bunky, podporuje tvorbu kolagénových proteínov a stimuluje svaly. Následne dochádza k tvorbe nového kolagénu, tvárové svaly sú vypnuté, dynamickejšie a elastickejšie. Je to vynikajúci pomocník pri ošetrení a podporí efekt techniky kolagénových nití DS V-Line.

NOVINKA v omladení tváre!

EMrf FACE

Momentálne celosvetovo najžiadanejšie ošetrenie na neinvázivný kontúring tváre

+ 25 min za uvádzaciu cenu 79€