FaceCleaning – hĺbkové čistenie

Rovnako ako vy, aj vaša pleť potrebuje čas na relaxáciu a reset. Hĺbkové čistenie pleti je kľúčová rutina v starostlivosti o pleť.

My pri nej používame 2 fázové odličovanie, russian peeling, face scrubber, ultrazvukový lifting, ozonizér, ktorý dezinfikuje a uzatvára vyčistené póry a v neposlednom rade kvalitné biopeptidové masky s rybím kolagénom a kvalitnou kozmeceutikou.

Základom zdravia a dobrej kondície pokožky je jej pravidelné ošetrenie do hĺbky. Odstránenie jej zrohovatelej vrstvy, ktorá bráni prieniku vyživy – dôkladné vyčistenie hlbšich vrstiev pokožky ultrazvukom, odstráni prebytočny maz, rôzne nečistoty, toxíny a odpadové látky nahromadené v koži. Len po dôkladnom ošetrení sa v koži obnovia jej regeneračné vlastnosti, rozprúdi sa cirkulácia a prenos živín a tak sa vie naštartovať metabolická aktivita buniek.

Toto ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti, bez ohľadu na vek a pohlavie. Odporúča sa pri citlivej pleti, predchádza sa komplikáciám a negatívnym reakciám. Okrem hĺbkového čistenia vieme ním vyhladiť aj jemné vrásky.

Ošetrenie je vždy nastavené na individuálne potreby klietkinej pleti 🙂

Účinky oštrenia:

-Odstraňuje odumreté bunky/ exfolácia, viditeľne zlepšuje stav pokožky

-Pomáha pri odstraňovaní podkožného tuku/ mazu

-Čistí kožné žľazy, odstraňuje kožný maz, vyčistí zanesené póry

-Zlepšuje cirkuláciu krvi

-Redukuje jemné vrásky a pigmentové fľaky.

NOVINKA v omladení tváre!

EMrf FACE

Momentálne celosvetovo najžiadanejšie ošetrenie na neinvázivný kontúring tváre

+ 25 min za uvádzaciu cenu 79€