Tvárová hydratačná lymfodrenáž s prístrojom NIODE

Hĺbkové čistenie, ručná masáž, prístrojové oštrenie s NIODE a kvalitné kozmeceutiká v jednom ošetrení, vďaka čomu sa dosahuje viditeľných výsledkov a zdravšej pleti plus neskutočný RELAX. Nechajte sa rozmaznávať s našou jedinečnou tvárovou lymfodrenážou v Bratislave! 🙂

Pokožka je viditeľne omladená, prežiarená, drobné vrásky celkom zmiznú a tie stredné sa výrazne zredukujú. To je výsledok tvárového LIFTING ošetrenia, ktoré je neinvázivné a bezbolestné. Pozostáva z hĺbkového čistenia pleti pomocou ultrazvukovej škrabky. Potom sa pleť ošetruje ozonizérom pre konečnú dezinfekciu a aktiváciu nervových zakončení. Následne z ručnej relaxačnej MASÁŽE tváre, krku a dekoltu pre úplne uvoľnenie tela a mysle.  Zapracuje sa do pokožky sérum, čo podporíme ošetrením pomocou prístroja NIODE. Vďaka podtlaku, ktorý prístroj vytvára, vieme docieliť rozvibrovanie fibroblastov/ buniek, ktoré produkujú kolagén v podkoží a spomaliť jej starnutie. Pleť sa omladzuje, kontúry tváre sa zdvihnú a vypnú. Pokožka je prekrvená a hladká. Navyše pomocou prístroja vieme odstrániť opuchy, vačky pod očami a redukovať tmavé kruhy vďaka aktivovaniu lymfatického systému. Ošetrenie sa ukončuje aplikáciou masky podľa typu pleti, ktorá nielen hĺbkovo hydratuje, dodá vitamíny, ale v neposlednom rade znásobí účinky všetkých už nanesených produktov.

Na tvárové ošetrenie používame kozmeceutikum Larens Professional line. Všetky výrobky na sú bezpečné a certifikované, bez parfémov, GMO, sulfátov a parabénov.

NOVINKA v omladení tváre!

EMrf FACE

Momentálne celosvetovo najžiadanejšie ošetrenie na neinvázivný kontúring tváre

+ 25 min za uvádzaciu cenu 79€