Priebeh a kontraindikácie ošetrenia Bodyform

Ošetrenie prístrojom Niode Qantero nie je bolestivé. Manuálne sa ošetrujú rizikové partie, zrýchluje sa metabolizmus, rozbíjajú tukové zhluky a obnovuje sa tvorba kolagénu.

Najprv mechanickým podtlakom oddelíme tukové bunky od seba tak, aby v nich mohol prebiehať prirodzený metabolizmus. Tkanivo silne prekrvíte a to ako prístrojom, tak aj kvalitnou chilli kozmetikou s kapsaicínom. Výsledkom je skutočné FORMOVANIE postavy, spevnená a pružná POKOŽKA, tak isto viditeľná redukcia CELULITÍDY. Prvé výsledky sú viditeľné už po 2-3 ošetreniach na pokožke, celulitída sa redukuje už po 6 ošetrení.
Zároveň vďaka podtlaku rozvibrujeme fibroplasty v podkoží, ktoré začnú produkovať NOVÉ kolagénové vlákna 24h po ošetrení. Vďaka tomu sa každým jedným ošetrením spevňuje pokožka.

Medzi jednotlivými procedúrami by pauza nemala byť kratšia ako 1 deň a dlhšia ako 6 dní, aby sme udržali naštartovaný metabolizmus a lymfatický systém. Počítajte s tým, že prvé tri procedúry sú detoxikačné, to znamená, že sú vylučované toxíny z tela. Po prvých procedúrach sa môže objaviť únava, pobolievanie hlavy, zmena farby moču. V tomto období sa objaví úbytok objemu ošetrovaných miest. Cca po 2-3 ošetreniach sa prejavia zmeny na pokožke a výrazne sa začne spevňovať.

!! Je veľmi dôležité zvýšiť príjem TEKUTÍN/ vody počas kúry a hlavne po ošetrení !!

Ak chcete, aby Vám výsledok pevnej, hladkej pokožky vydržal a tak isto aj detoxikácia tela, odporúčame tzv. udržiavacie ošetrenie 1x za 2-3 týždne.

Kontraindikácie lymfodrenážnych ošetrení, prístroj NIODE qanterro nevyužívať ak:

-sa užívajú lieky na riedenie krvi (napr. Varfarin, Lavarin atď), prípadne ďaľšie medikamenty, ktoré ovplyvňujú zrážanlivosť krvi
-užívanie liekov, ktoré ovplyvňujú činnosť štítnej žľazy
-väčšie varixy/ kŕčové žily
-onkologická liečba
-angína
-zápalom žíl (Trombophlebitis, Phlebotromboza)
-opuchom pľúc
-choroba srdca, obličiek
-gravidita prvý trimester
-kožné a infekčné ochorenia
-a iným závažným ochoreniam

NOVINKA v omladení tváre!

EMrf FACE

Momentálne celosvetovo najžiadanejšie ošetrenie na neinvázivný kontúring tváre

+ 25 min za uvádzaciu cenu 79€