Microneedling s PRX-T33 a GENOSYS

Vysoká efektívnosť, krátke rehabilitačné obdobie a žiadny traumatizujúci  zážitok! Preto je obrovský dopyt na celom svete po terapii s mikroihličkami. Dajte zbohom agresívnemu šúpaniu pokožky po klasických chemických peelingoch a vyskúšajte novinku, ktorú sme pre Vás na Slovensko priniesli ! 🙂

Microneedling funguje aj tam, kde je iným metódam „vstup zakázaný“. Je vhodnou alternatívou hrubým metódam ako laserové brúsenie kože, chemický peeling,… Microneedling GENOSYS je nezameniteľná procedúra pre pacientov s kontraindikáciami na laser alebo pre tých, čo nie sú pripravený na vážne invázivne zásahy.

Ošetrenie funguje ako tkz. sandwich, aplikujú sa dve vrstvy kyselín PRX-T33, ktoré sa manuálne zapracujú do pokožky. Nasleduje mikroihličkovanie pomocou mikrorollera, ktorý vytvára v koži mikrokanáliky, cez ktoré aktívne kozmetické látky prenikajú až do dermálnej vrstvy kože. Nakoniec sa aplikuje ďaľšia vrstva PRX-T33, ktorá vďaka jemnému narušeniu vrchnej epidermy prejde ešte hlbšie. Ošetrenie sa ukončuje aplikáciou Peptidovej masky GENOSYS, ktorá pleť ukľudní a podporí ešte hlbší prienik všetkých účinných látok.

Účinky: zvyšuje syntézu kolagénu a elastínu, pôsobí ako lifting a vyrovnáva kontúry tváre, obnovuje pružnosť pleti, regeneruje tkanivá, stimuluje metabolizmus buniek, urýchluje látkovú výmenu, zlepšuje krvný obeh, odstraňuje celulitídu, zosvetľuje pigmentáciu/škvrny , jazvy po akné a strie sa stanú minulosťou.

Ošetrenie je možné vykonať celotelovo ( napr. na stehná, zadok, bruško,..)

! Pred prvou procedúrou je nutné si zakúpiť hlavicu na mikroroller GENOSYS v hodnote 25 eur, ktorá bude individuálne uskladnená pre konkrétnu klientku a vydží až na 7-8 ošetrení.!

V oblasti kozmetológie dostal PRX-T33 veľa pozitívnych recenzií, ale aj tento liek má kontraindikácie: 

  • tehotenstvo; 
  • laktácie; 
  • SARS; 
  • chrípka; 
  • kožné choroby; 
  • otvorené rany; 
  • alergická reakcia; 
  • pustulózne choroby.

NOVINKA v omladení tváre!

EMrf FACE

Momentálne celosvetovo najžiadanejšie ošetrenie na neinvázivný kontúring tváre

+ 25 min za uvádzaciu cenu 79€