IMAGE Skin care – kozmetologické terapie

Okysličujúci peeling:

O2 LIFT 
Už ste sa niekedy zamysleli nad tým, prečo majú celebrity takú zdravú a krásnu pleť?
Pravdepodobne sa za ich krásou skrýva určitá forma kyslíkovej terapie. Pomocou ošetrenia Image O² Lift sa aj vaša pleť nadýchne čerstvého vzduchu. Čo vlastne spôsobí kyslík v pleti? Kyslík má viacero pozitívnych účinkov. Rozjasňuje pleť, urýchľuje hojenie a cirkuláciu, bojuje proti toxínom a hĺbkovo hydratuje. Pôsobí proti voľným radikálom a nečistotám, ktoré na pleti časom zanechávajú jemné a výraznejšie vrásky a známky únavy.

Ošetrenie Image O2 Lift je omladzujúce ošetrenie, ktoré pomocou kyslíka, kmeňových buniek rastlinného pôvodu, peptidov a rastlinných zložiek s vysokou koncentráciou enzýmov vyplňa pleť, vďaka čomu bude krásna, svieža a obnovená. Vďaka regenerácii pleťových buniek odvráti ošetrenie O² Lift akékoľvek známky času na pleti, vyhladí jemné vrásky, odstráni nečistoty pleti, hydratuje ju a navráti jej zdravý vzhľad.

Enzymatické peelingy:

Naše enzymatické peelingy odvrátia viditeľné znaky poškodenia dvomi spôsobmi: odstraňujú odumreté bunky, vďaka čomu pleť žiari, zjemňujú vrásky, pigmentové škvrny, začervenania a čistia upchaté póry. Podporuje tiež tvorbu kolagénu pre vypnutú pleť. ORMEDIC LIFT™
Nechemické ošetrenie pre obnovu povrchovej vrstvy pleti, ktoré odstraňuje odumreté bunky pomocou rastlinných enzýmov.  Ovocné enzýmy a peptidy tekvice, ananásu, papáje a manga a bio aloe vera spolu ako prírodný peeling harmonizujú, regenerujú a obnovujú pleť, pričom kmeňové bunky kostihoja regenerujú kmeňové bunky pleti a tým napomáhajú zachovať jej mladosť. Ošetrenie obsahuje antioxidanty a bio zložky vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pleť.

SIGNATURE FACE LIFT®

Popredné ošetrenie Image peelingom orientované na výsledný efekt, ktoré kombinuje ovocné enzýmy, aby urýchlilo obnovu na bunečnej úrovni. Zaručuje okamžité rozjasnenie. Toto jedinečné ošetrenie obsahuje vitamín C, hydroxykyseliny a enzýmy urýchľujúce obnovu buniek. Nová technológia z kmeňových buniek Centelly (pupočníka azijského) chráni pleť so sklonom k začervenaniam, pleť náchylnú na rosaceu, rastlinný detoxikačný a energizujúci komplex zase prináša viditeľné výsledky už po jednom ošetrení.

ILLUMINATING and GLOW®

Toto luxusné ošetrenie zbavuje pleť tmavých škvŕn pomocou technológie zosvetľovania a šetrným odstraňovaním vrchnej vrstvy epidermy. Tón pokožky sa okamžite upraví,zjednotí a pleť získa žiarivý vzhľad. Ošterenie pleti ILLUMINATING and GLOW je skvelé pre každý typ pleti.

THE MAX Deluxe®– luxusné ošetrenie tváre, krku a dekoltu pre spevnenie kontúr

Proces starnutia nepostihuje iba tvár, tak prečo by sme sa mali venovať iba jej ? 🙂 Vďaka najinovatívnejším zložkám toto efektívne ošetrenie vyhladzuje vrásky, koriguje pigmentové škvrny a spevňuje ochabnutú pleť, dodáva jej žiarivý a mladistvý vzhľad. Ošetrenie sa zkladá z vysoko koncentrovaných kozmeceutík s kmeňovými bunkami najvyššej rady THE MAX®.

CHEMICKÉ PEELINGY I PEEL

Cieľom našej kolekcie I PEEL je omladiť, rozjasniť a vyhladiť vrásky, detoxikovať, chrániť a dodávať energiu, aby Vaša pleť získala mladistvý a žiarivý vzhľad. 
Peelingy Image I Peel uskutočňujú novú, revolučnú koncepciu: peelingy prispôsobené na mieru. Každý peeling je prispôsobený potrebám klienta presne tak, ako móda šitá na mieru. Základom všetkých peelingov na mieru je jedinečný bio aloe vera gél. Do neho sa pridávajú ďalšie prísady odpovedajúce jedinečným potrebám pleti klienta: vysokoúčinné omladzujúce, zosvetľovacie, vyhladzujúce, detoxikačné, ochranné, energetizujúce, hydratačné komplexy. Prípravky z radu Image I peeling poskytujú možnosť slobodnej voľby v závislosti od toho, na akú pleť ich chceme použiť. Zdokonalenie pleti zvýrazňujú cenné rastlinné enzýmy, kmeňové bunky regenerujúce pleť a detoxikačné éterické oleje.


I PEEL  LIGHTENING LIFT®

Riešenie na škvrny. Toto ošetrenie kombinuje kyselinu mliečnu a kyselinu kojovú s najinovatívnejšími rastlinnými zosvetľovačmi a kmeňovými bunkami echinacei.  Zaručuje okamžité rozjasnenie pleti.

I PEEL  WRINKLE LIFT®

Zmes kyseliny glykolovej a retinolu s ultra povrchovo-regeneračnými účinkami viditeľne znižuje výskyt jemných rýh a vrások, pričom kmeňové bunky orgovánu letného tlmia zápal a odstraňujú prejavy poškodenia svetlom.  


 I PEEL ACNE LIFT® 

Silná zmes alfa a beta hydroxy kyselín s kmeňovými bunkami orgovánu letného znižuje výskyt zmien pleti a odstraňuje tmavé sfarbenie po vyrážkach a akné. 
 

I PEEL  PERFECTION LIFT

Ošetrenie tri v jednom pre pokročilé starnutie, pigmentáciu a akné. Účinkuje prostredníctvom kyseliny salicylovej, kyseliny mliečnej a retinolu. Regeneráciu podporujú vitamín C, liečivé peptidy a kmeňové bunky jablka. Kvôli sile 3 vrstvovej aplikácie musí byť toto ošetrenie vykonávané s asistenciou lekára, ošetrenie 2 vrstvovou aplikáciou poskytujú aj kvalifikovaní dermatologický terapeuti.

TOP odporúčané osětrenie!

5D HIFU

Celosvetovo najžiadanejšia forma nechirurgického liftingu.

+ kolagénové nite DS V-line zdarma do konca septembra